Облицювання та оздоблення каміна своїми руками | Камін | Своїми руками
 

Моє бачення: Будівництво, Ремонт

Мережа сайтів "Моє Бачення"

Будівництво, Ремонт, Сантехніка, Опалення

*(032) ХХХ-ХХ-ХХ*063 62 37 637 *

Коліно Kisan 1 ВЗ
Газон своїми руками | інше | Своїми руками
Гиря калібраційна 100г | Ваги | Обладнання | Світ Грибів
Екскурсії Іспанія
Магазин : Домівка » Своїми руками » Камін » Облицювання та оздоблення каміна своїми руками

Облицювання та оздоблення каміна своїми руками

kamin_1 Прекрасно, якщо камін правильно спроектований і вдало складний! Такий дров’яний камін буде справно дарувати вам тепло і радувати видом живого вогню. Але ж вам би ще хотілося, щоб камін прикрашав інтер’єр, чи не так? Красива облицювання каміна цілком може бути виконана своїми руками.

Оздоблення каміна своїми руками керамічною плиткою

Керамічна плитка, яка традиційно використовується для обробки камінів, називається кахлями.

Перед тим, як приступити до облицювання каміна, вирівняйте його поверхню, протопите, просушіть. Приготуйте необхідний інструмент. Вам знадобиться шпатель з зубчастим краєм. Добре б запастися і пластиковими «хрестиками», які дозволять при укладанні плитки дотримати ширину швів по вертикалі і горизонталі.

Прорахуйте необхідну кількість плитки.

Облицювання каміна своїми руками починається з нижнього ряду. Перш ніж приклеїти плитку на спеціальну мастику, її слід приміряти «насухую». Мастика наноситься зубчастим шпателем на поверхню каміна, на площу, достатню, щоб приклеїти 2-3 плитки.

Коли певну ділянку оброблюваної поверхні каміна буде облицьований, його слід вирівняти за допомогою бруска і дерев’яного або гумового молотка. Ця процедура дозволить домогтися того, щоб все кахлі лягли в одній площині.

Після висихання клею, облицювальну плитку промивають і приступають до розшивки швів.

Оздоблення каміна своїми руками за допомогою натурального каменю

Каміни, оздоблені натуральним каменем, виглядають особливо благородно. Традиційними матеріалами для обробки камінів є граніт і мармур. Але своїми силами за допомогою цих матеріалів виконати обробку каміна проблематично, так як граніт і мармур дуже тверді, і обробляти їх без спеціального обладнання практично неможливо.

Облицювання каміна своїми руками штучним каменем

Якісний штучний камінь за своїм декоративним властивостям зазвичай не поступається натуральному, але він набагато дешевше і набагато легше. Штучним каменем можна навіть обробити фальшкамін з гіпсокартону.

Технологія оздоблення каміна своїми руками за допомогою штучного каменю в точності така, як і обробка керамічною плиткою.

otdelka_kaminov Штучний камінь для облицювання каміна своїми руками можна і виготовити самостійно. Для цього потрібно мати силіконові форми. А розчин для заливки у форми готується на основі цементу або алебастру з додаванням пігментів і наповнювача у вигляді дрібного чистого річкового піску.

Використання інших матеріалів для облицювання камінів

Один з найпоширеніших варіантів - використання декоративної цегли. Декоративна цегла сьогодні випускається найрізноманітніших квітів, так що можна викласти на поверхні каміна ціле панно. Але і однотонний цегла може виглядати чудово, за умови що кладка буде бездоганно акуратною.

При обробці камінів часто використовують дерево і метал. До таких рішень зазвичай вдаються, коли хочуть отримати камін, оформлений в стилі Хай-тек.

Своїми руками

Мережа сайтів "Моє бачення": будівництво, ремонт, сантехніка, опалення

office@my-vision.info